SATIN AL GİRİŞ YAP ALTIN LİDER ÖDÜLLERİ TR | EN SATIN AL GİRİŞ YAP ALTIN LİDER ÖDÜLLERİ TR | EN

NEDEN KATILMALISINIZ?

İş dünyasının en önemli buluşmasına katılmanız için sayısız neden var!

Geniş bir yelpazede benzersiz bir dijital platform, uluslararası vizyon, liderlerinden yaşanmış başarı hikayeleri bu zirvede sizlerle.


Türkiye’nin ve bölgenin, konusunda en geniş kapsamlı ve en kritik konularının detaylı olarak işleneceği bir zirve organize ediyoruz.

2024'e damgasını vuracak, birbirinden farklı özgün içerikleri bir arada kapsayacak muhteşem bir zirve bizleri bekliyor.

Bu zirve, geniş bir yelpazede benzersiz bir dijital platform ile İnsan Yönetimi sektörünün ve gelecekteki iş hayatının kapılarını sizler için açıyor.

Uluslararası arenada başarıları ile konuşulan fikir liderleri ile bir arada olacak ve networking salonlarında görüş alışverişinde bulunacağız.

Zirvede yeni teknolojilerin çalışma hayatına getirebileceği açılımları ve iş hayatının pandemi gerçeği ile evrildiği tüm noktaları konuşacağız.

Zirvede konuşulan tüm söylemleri, şirketlerin; zirve sonrasında kendi iş yapış şekillerine kolayca adapte edebilmelerini ve başarılarını artırmalarını amaçlıyoruz.

Türkiye’nin CHRO ekosistemini bu zirve ile birlikte birbirine bağlayarak, aralarındaki iletişimin ve sinerjinin sürdürülebilir bir platforma taşınmasını sağlayacağız.

Zirveden çıkan tüm fikirlerin uluslararası arenadaki fikir önderleri ve sektör paydaşları ile buluşmasını sağlayacağız. Böylece zirvenin global vizyona da katkı sağlamasını hedefliyoruz.

Tüm bunları sürdürülebilir ve benzersiz bir dijital platform üzerinden gerçekleştireceğiz.

Zirvede yerinizi almak için hemen tıklayın.
SATIN AL